Для функції f(x) = 4x³ - 6x² + 1 на проміжку I(-∞; +∞) знайдіть первісну, графік якої проходить

через точку B(1; 5). F(x) = x⁴ - 2x³ + x + 5 F(x) = x⁴ - 2x³ + x - 5 F(x) = x⁴ - 2x³ + x² + 5 F(x) = x⁴ - 2x³ + x² - 5 F(x) = x⁴ - 2x³ + x² + C F(x) = x⁴ - 2x³ + x - C

Ответы на вопрос

Отвечает Грибко Лиза.

Ответ:  F(x)=x^4-2x^3 +x+5

Объяснение:

f(x) = 4x³ - 6x² + 1  =>  Первисна

F(x)= x^4-6x^3/3+x +C=x^4-2x^3 +x+C \\B(1;5) = > F(1)=5 =1-2+1+C \\= > 0+C=5 \\= > C=5\\= > F(x)=x^4-2x^3 +x+5