Розв'яжіть рівняння (3— x) (2+x) - (4-x) (3+x) = 5-х.допоможіть срочно​


Ответы на вопрос

Отвечает Смышляев Егор.

Ответ:

6+3x-2x-x\2-(12+4x-3x-x\2)=5-x

6+3x-2x-x\2-12-x+x\2=5-x

6+3x-2x-12-x=5-x

6+3x-2x-12=5

-6+x=5

x=5+6

x=11