Подано три послідовних числа, кожне наступне на 6 більше за попереднє . знайди ці числа , якщо

добуток двох крайніх чисел на 96 менший за добуток більшого та середнього числа. Дам 40 балов помогите пожалуста​​

Ответы на вопрос

Отвечает Ермакова Аня.

Відповідь: 1 число - 4. 2 число - 10. 3 число - 16

Пояснення:

1 число - x. 2 число - x+6. 3 число - x+12

x(x+12)+96 = (x+6)*(x+12)

x^2+12x+96 = x^2+12x+6x+72

x^2+12x скоротилось

96 = 6x+72

96-72 = 6x

24 = 6x

x = 4

x+6 = 10

x+12 = 16