дано 3 числа, з яких кожне наступне на 3 менше за попереднє. знайдіть ці числа, якщо добуток

другого і третього на 126 менший за квадрат першого.​

Ответы на вопрос

Отвечает Кутин Ярослав.

Ответ:

н нехай х — перше число,

тоді (х-3) — друге число,

((х-3)-3)=х-6 — третє число.

за умов задачі складемо рівняння

х²-126=(х-3)(х-6)

х²-126=х²-3х-6х+18

9х=126+18

9х=144

х=144:9

х=16 — перше число

х-3=16-3=13 — друге число

х-6=16-6=10 — третє число.

Відповідь: дано числа 16; 13; 10.