подано три числа кожне наступне з яких на 12 більше за попереднє знайди ці числа якщо відомо що

добуток двох менших чисел на 432 менший від добутку двох більших чисел​

Ответы на вопрос

Отвечает Свищук Мирон.

Ответ:

6, 18, 30

Объяснение:

Нехай середнє число х, тоді менше х-12, а більше х+12. Складемо рівняння за умовою та розв'яжемо його:

х(х-12)-х(х+12)=-432

х²-12х-х²-12х=-432

24х=432

х=18

Тоді шукані числа 18-12=6, 18 й 18+12=30