Знайти чотири послідовні натуральні числа, якщо відомо, що добуток двох менших чисел менший на 70

від добутку двох більших чисел.

Ответы на вопрос

Отвечает Беркут Александр.

Ответ:

16, 17, 18, 19

Объяснение:

x - наименьшее число, т .к. последовательные, то три других

x+1

x+2

x+3

по условию x(x+1) +70 = (x+2)(x+3)

+x +70 = + 3x + 2x + 6

4x = 64

x = 16

x+1 = 17

x+2 = 18

x+3 = 19

16*17 = 272

18*19 = 342

342-272 = 70