Знайдіть чотири послідовні натуральні числа, якщо відомо, що добуток двох менших чисел менший на 62

від добутку двох більших чисел

Ответы на вопрос

Отвечает Арефьева Анна.

Пояснення:

Нехай наймолодше число дорівнює х.        ⇒

Чотири послідовні натуральні числа мають наступний вигляд:

                                         х, х+1, х+2, х+3.

(x+2)*(x+3)-x*(x+1)=62\\x^2+3x+2x+6-(x^2+x)=62\\x^2+5x+6-x^2-x=62\\4x=56\ |:4\\x=14\ \ \ \ \Rightarrow\\14,\ 15,\ 16,\ 17.

Відповідь: 14, 15, 16, 17.