Знайдіть чотири послідовні натуральні числа,якщо відомо,що добуток двох менших чисел менший на 62

від добутку двох більших чисел. Срочно!!!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Дубровина Даша.

Запишем условие

Обозначим меньшее из чисел k

k*(k+1)+62=(k+2)(k+3)

k^2+k+62=k^2+5k+6

4k=56

k=14

k+1=15

k+2=16

k+3=17

Числа 14,15,16,17