дано три послідовних натуральних числа. порівняйте: 1) квадрат середнього із цих чисел і добуток

двох інших 2) подвоєнний квадрат середнього із цих чисел і суму квадратів двох інших

Ответы на вопрос

Отвечает Власова Виолетта.

1)х,х+1;х+2.

(х+1)²-х²-2х=х²+2х+1-х²-2х=1. Вывод (х+1)²>х*(х+2)

2) 2(х+1)²-(х²+ х²+4х+4)=2х²+4х+2-2х²-4х-4=-2 Вывод 2(х+1)²<х²+(х+2)²