3 сынып 3 бөлім математика 6. Теңдеулерді шеш. 45*2*у=900 45*2+b=900 a-45*2=900 пжпжпжпж 100 бал


Ответы на вопрос

Отвечает Дегтяренко Анастасия.

Ответ:

1)45×2×у=900

90×у=900

у=900:90

у=10

45×2×10=900

2)45×2+ b=900

90+b=900

b=900-90

b=810

45×2+810=900

3)a-45×2=900

a-90=900

a=900+90

a=990

990-45×2=900