№1.Функцію задано формулою у = 0,1х + 5. Знайдіть: а) значення функції для значень аргументу 120;

4; -8.б) значення аргументу, при якому значення функції дорівнює 4;-3.​

Ответы на вопрос

Отвечает Тисяк Василь.

Ответ:

Объяснение:

a) Y=0,1x+5

y=0,1*120+5=12+5=17

y=0,1*4+5=0,4+5=5,4

y=0,1*(-8)+5=-0,8+5=4,2

b)    4=0,1x+5

0,1x=4-5

 0,1x=-1

      X=10

         

              -3=0,1x+5

             0,1x=-3-5

             0,1x=-8

                  X=-80