Знайдіть дискримінант квадратного рівня юння 2x2+x-3=0​


Ответы на вопрос

Отвечает Павлюк Анастасия.

Объяснение:

2x^2+x-3=0\\D=1^2-4*2*(-3)=1+24=25.

Ответ: D=25.