. Бабусі разом з мамою 99 років. Скільки років кожній з них, якщо бабуся старша за маму на 25

років?

Ответы на вопрос

Отвечает Тилеш Сабыржан.

Нехай мамі х років, тоді бабусі (х+25)років

х+х+25=99

2х=99-25

2х=74

х=37

Отже,мамі 37 років, бабусі 37+25=62 роки