Бабусі разом з мамою 99 років. Скільки років кожній з них, якщо бабуся старша за маму на 25 років?​


Ответы на вопрос

Отвечает Родионов Никита.

1) 99 - 25= 74 (р)

2) 74 : 2 = 37 (р) - мамі

3) 37 + 25 = 62 (р) - бабусі

Отвечает Штурмак Артур.

Відповідь:

x+x+25=99

2x=99-25=74

x=37

x2=62