розв'яжіть задачу , склавши систему рівнянь сестра старша за брата на 6 років . через рік буде

старша у 2 рази . скільки років кожному

Ответы на вопрос

Отвечает Курбангалеева Алина.

Ответ:

\left \{ {{y = x + 6} \atop {y + 1 = 2((x + 6) + 1)}} \right.

Объяснение:

если что, сестра у, брат - х