Знайти значення p в рівнянні х^2+рх-32=0, якщо число 8 є його коренем


Ответы на вопрос

Отвечает Зубарев Андрей.

x² + px - 32 = 0

x₁ = 8

1) x₁ * x₂ = - 32

x₂ = - 32 : x₁ = - 32 : 8 = - 4

2) x₁ + x₂ = - p

- p = 8 + (- 4) = 4

p = - 4