Функцію задано формулою y = 2x +7. Визначте: 1) значення функції якщо значення аргументу = 6

2)значення аргументу, при якому значення функції = -9 3) чи проходить графік функції через точку A (-4; 15)

Ответы на вопрос

Отвечает Капсалим Абылайхан.

Ответ:

y=-2x+7.

1) Если х=6, то у=-12+7=-5

2) Если у=-9, то -2х=-9-7, х=8

3) подставим. проверим. 15=-2*(-4)+7, 15=15, да, проходит.

Объяснение:

Можно Лучший ответ пжжжж