Не виконуючи побудову, знайдіть координати точок перетину з осями координат графіка функції y=x²+6x​


Ответы на вопрос

Отвечает Маданов Канат.

Ответ:

Ox: (0;0) або (-6; 0)

Oy: (0;0)

Объяснение:

y=x²+6x

Ox: y = 0

x² + 6x = 0

x(x+6) = 0

x1 = 0

x + 6 = 0. x2 = - 6. (0;0) або (-6; 0)

Оy: x = 0

y = 0² + 6×0

y = 0. (0;0)