Через нагрівальний елемент паяльника, напруга на якому становила 200 В, за 2 хв роботи пройшов

заряд, що дорівнював 60 Кл. Який опір ділянки кола, що містить даний елемент? (2 бали) *

Ответы на вопрос

Отвечает Егоров Глеб.

Объяснение:

Дано:                        Решение:

U=220 B                   I=q/t, I=60Кл/120с=0,5А

t=2 мин=120с          А=P*t; A=UIt, A=220B* 0,5A*120c=13200Дж= 13,2кДж        

q=60Кл      

--------------------------                      Ответ: 13,2 кДж

A-?