Чи перпендикулярні вектори → → А і В якщо → →А(1;-2;-3);В(-4;1;-2)​


Ответы на вопрос

Отвечает Белошевский Денис.

Ответ:

\vec{a}=(1;-2;-3)\ \ ,\ \ \vec{b}=(-4;1;-2)\\\\\\\boxed {\ \vec{a}\perp \vec{b}\ \ \ \Leftrightarrow \ \ \ \vec{a}\cdot\vec{b}=0\ }\\\\\\\vec{a}\cdot \vec{b} =1\cdot (-4)-2\cdot 1-3\cdot (-2)=-4-2+6=0\ \ \ \Rightarrow \ \ \ \vec{a}\perp \vec{b}

Отвечает Федорко Назар.

Ответ:

Объяснение:

a*b= - 4-2+6=0, скалярний добуток дорівнює нулю, значить вектори перпендикулярні