5. Сума двох чисел дорівнює 40. Одне з них на 10 більшеза інше. Знайдіть ці числа​


Ответы на вопрос

Отвечает Финапетов Максим.

Ответ:

Объяснение:

Нехай менше число - х, тоді більше - х+10

Одержуємо рівняння:

х+х+10=40

2х = 40-10

2х = 30

х = 30:2

х = 15 - це менше число;

15+10=25 - це більше число.

Перевіряємо:

15+25=40

Отже розв'язано правильно.

Відповідь: менше число - 15, а більше - 25.

Сподіваюся, що допоміг