Сума двох чисел дорівнює 60. Якщо одне з них помножити на 2, а інше на 7, то сума добутків

дорівнюватиме 70. Знайдіть ці числа.

Ответы на вопрос

Отвечает Дяченко Таисия.

Ответ: попробуй решить это

Объяснение: возможно это правильное решение )\left \{ {{x+y=60} \atop {2x+7y=70}} \right.   \\\left \{ {{2x=70-7y} \atop {x+y=60}} \right. \\\left \{ {{x=70-7y/2} \atop {70-7y/2 + y=60}} \right.