Сума двох чисел дорівнює 60. Якщо одне з них помножити на 2, а друге на 7, сума добутків

дорівнюватиме 70. Знайдіть ці числа​

Ответы на вопрос

Отвечает Гуров Артем.

х+у=60, 2х+7у=70, у=60-х, 2х+7*(60-х)=70, 2х+420-7х=70, 5х=350, х=70, у=60-70, у=-10