Знайди перший член і арефметичні прогресії (аn), у якій d=2, a8= 93.​


Ответы на вопрос

Отвечает Уточкина Юля.

Ответ:

a1=79

Объяснение:

а8=а1+7d

93=a1+7*2

93=a1+14

a1=93-14

a1=79