Функція задана формулою y=3-x². Знайдіть значення функції,якщо x=4; x=-1​


Ответы на вопрос

Отвечает Пономарь Натали.

Відповідь:

при х=4   у=-13

при х= -1  у=2

Пояснення:

треба в формулу хамість х підставити значення.

при х=4

у=3-4²=3-16=13

при х= -1

у= 3-(-1)²=3-1=2

Отвечает Диденко Леонид.

Ответ:

-13, 2

Объяснение:

х=4

Тоді

y=3-4²=3-16=-13

x=-1

y=3-(-1²)=3-1=2