4. Добуток коренів квадратного рівняння дорівнює 5. Яке з наведених рівнянь відповідає даній

умові?Aх2 - 14x - 5 = 0Бх2 - 14х + 5 = 0Bх2 - 5х + 14 = 0Tх2 + 5x - 14 = 0​

Ответы на вопрос

Отвечает Жук Никита.

Ответ:

Б

x2-14x+5=0

Объяснение:

x1+x2=14

x1*x2=5