Когда турист прошел 0,88всего туристического маршрута, то до середины маршрута ему осталось пройти

6км. Найдите длину всего маршрута. ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА СРОЧНО ​

Ответы на вопрос

Отвечает Самарцев Кирилл.

Відповідь:

Увесь маршрут буде 31,6 км

Пояснення:

Приймаємо, що увесь шлях буде =1, тоді 1-0,88=0,12 це залишок шляху,за умовою , 0,12+6(км)=0,5(половині шляху)   тоді половина дорівнює:

0,12+6=0,5     0,5-0,12=0,38 і тоді 6/0,38=15,8 (км)  це половина шляху , а цілий шлях буде 15,6*2=31,6 км