Баобаб, що росте в Африці, має в обхваті 25,12 м. Знайдіть площу круга його поперечного зрізу.


Ответы на вопрос

Отвечает Коробейникова Анастасия.

Ответ:

В решении.

Объяснение:

Баобаб, що росте в Африці, має в обхваті 25,12 м. Знайдіть

площу круга його поперечного зрізу.

25,12 м - длина окружности;

1) Р длина окр. = 2πR;

Найти радиус R:

R = Р/2π

R = 25,12/(2 * 3,14)

R = 25,12/6,28  (деление)

R = 4 (м);

2) Найти площадь поперечного среза (площадь круга):

S круга = πR²;

S круга = 3,14 * 4² = 3,14 * 16 = 50,24 (м²).