Знайдіть сьомий член геометричної прогресії якщо b1=-4,q=-2.?​


Ответы на вопрос

Отвечает Услистый Кирилл.

Объяснение:

b_1=-4\ \ \ \ \ q=-2\ \ \ \ \ b_7=?\\b_7=b_1q^{7-1}=-4*(-2)^6=-4*64=-256.

Ответ: b₇=-256.