Знайдіть суму арифметичної прогресії з шостого по двадцять третій включно, якщо перший член

дорівнює 28 а різниця дорівнює -3 допоможіть!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Назаров Максим.

S(23)=(2a1+d(n-1))*n/2

S(23)=(56-3*22)*23/2=-10*23/2=-115

S(5)=(56-3*4)*5/2=110

S(23)-S(5)=-115-110=-225