Катер у стоячій воді проходить 15км за 1 год, швидкість течії річки дорівнює 2 км/год. Знайдіть

відстань між двома пристанням, якщо в один бік катер проходить її на півгодини швидше, ніж в інший

Ответы на вопрос

Отвечает Хохолькова Елизавета.

Пояснення:

Півгодини = 0,5 години.

Нехай відстань між двома пристанями дорівнює х км.       ⇒

\frac{x}{15-2}-\frac{x}{15+2} =0,5 \\\frac{x}{13}-\frac{x}{17} =\frac{1}{2}\ |*442\\ 34x-26x=221\\ 8x=221\\x=27,625.

Відповідь: відстань між двома пристанями дорівнює 27 км 625 м.