Подати у вигляді звичайного дробу десятковий періодичний дріб 32,(37).


Ответы на вопрос

Отвечает Искаков Ислам.

Ответ:

3205/99

Объяснение:

32 + 37/99 = (3168+37)/99 = 3205/99