Графік рівняння 5х+3у=а проходить через точку (-3;6).Знайдіть а


Ответы на вопрос

Отвечает Ким Денис.

Ответ:

Объяснение:

Графік рівняння 5х+3у=а проходить через точку (-3;6).Знайдіть а

точка (-3;6)   значит, x=-3; y=6

подставим

5·(-3)+3·6=-15+18=3

Ответ: a=3