Яка з послідовностей є геометричною прогресією а)2;4;8;16 б)9;7;5;3 в)1;-1;1;-1 г)3;5;7;8.​


Ответы на вопрос

Отвечает DELETED.

Ответ:

а)2;4;8;16; де q=2

Объяснение:

а)2;4;8;16 - геометрична прогресія, q=2

q = 4/2 = 8/4 = 16/8 = 2

б)9;7;5;3 - арифметична прогресія, d=-2

в)1;-1;1;-1  - прогресія, проте ні арифметична, ні геометрична

xₙ = (-1)ⁿ⁺¹

г)3;5;7;8 - не прогресія