X^2 + 2x − 5 = 0. Знайдіть суму і добуток коренів рівняння.ЧЕРЕЗ ОБЕРНЕНУ ТЕОРЕМУ ВІЄТА


Ответы на вопрос

Отвечает Дубинина Настя.

Ответ:

x1+x2=2+(-5)=-3

x1×x2=2×(-5)=-10

Объяснение:

теорема виетта