(3б) Знайдіть корені неповних квадратних рівнянь: 3х^2 – 4х =0 Х^2 – 16 =0 Х^2– 25=0 (3б)

Розв’язати квадратні рівняння: 10х^2 – 7х +1=0 2х^2 – 5х +2 =0 5х^2 – 6х +1 =0 (2б) Застосовуючи теорему, обернену до теореми Вієта, розв’язати рівняння: Х^2 – 5х + 6 =0 Х^2+ 8х +15 = 0 (4б) Знайдіть суму коренів (х1 + х2) квадратного рівняння: 3х^2 + 5х +2 = 0 Х^2 + 3х – 40 =0

Ответы на вопрос

Отвечает Елагина Милана.

Ответ:

Объяснение:

1) 3x^2-4x=0

x(3x-4)=0

x1=0    3x-4=0; 3x=4; x=4/3(дробью)

__

x^2-16=0;

x^2=16

x1=4, x2=-4

__

x^2-25=0

x^2=25

x1=5, x2=-5

2) 10x^2-7x+1=0

D=49-4*10=9

x1=-b+D:2a=7+3:20=10:20=1/2

x2=7-3:20=4:20=1/5

__

2x^2-5x+2=0

D=25-4*2*2=25-16=9

x1=5+9:4=14:4=7/2

x2=5-9:4=-1

__

5x^2-6x+1=0

D=36-20=16

x1=10:10=1

x2=-4:10=-2/5

__

3)

x^2-5x+6=0

x1+x2=-b/a=5

x1*x2=c/a=6

x1=3, x2=2

__

x^2+8x+15=0  

x1+x2=-8

x1*x2=15

x1=-5, x2=-3

__

4) 3x^2+5x+2=0    (x^2+3/5x+3/2=0 ;  x^2+0.6x+1.5=0)

x1+x2=-0.6

__

x^2+3x-40=0

x1+x2=-3