Знайдіть знайдіть значення функції у=3х+1,якщо х=-2


Ответы на вопрос

Отвечает Кириллов Егор.

Відповідь:

y = -5

Пояснення:

y = 3 *(-2) + 1

y = -6 + 1

y = -5

Отвечает Пайкова Олеся.

Ответ:

y=-5

Объяснение:

у=3х+1

у=3*(-2)+1

у=-6+1

у=-5