Складіть квадратне рівняння з цілими коефіцієнтами, якщо корені цього рівняння дорівнюють: 1/5 і 2​


Ответы на вопрос

Отвечает Ануфриев Андрей.

Ответ:

5х²-11х+2=0

Объяснение:

(x-1/5)*(x-2)=0

(5х-1)(х-2)=0

5х²-10х-х+2=0

5х²-11х+2=0