Якщо дробу зменшили на 3 то дріб буде дорівнювати 1/7?


Ответы на вопрос

Отвечает Ахметшин Дамир.

Ответ:

22/7

Объяснение:

x - начальная дробь.

x-3=1/7

x=1/7 +21/7

x=22/7