У прямокутному трикутнику катет шо лежит проти Кута 30°, 12 см. знайдить радиус описанного кола​


Ответы на вопрос

Отвечает Заяц Диана.

З наслiдку з теореми синусiв

12/sin30°=2R => R=12/2*0,5=12/1=12 см.

Вiдповiдь: 12 см.