Знайди кiлькiсть коренiв квадратного рiвняння ² - 10х+25=0​


Ответы на вопрос

Отвечает Андреев Николай.

Ответ:

2 корня .

Первый корень 5

Второй корень 5

Объяснение:

x2-10x+25=0

x1+x2=10

x1×x2=25

x1= 5

x2= 5