Знайдіть корінь рівняння х + 2/5 + х - 2/10 = 1/2 А) 0 Б) 1 В) 2 Г) 5​


Ответы на вопрос

Отвечает Ткаченко Антон.

x +  \frac{2}{5}  + x -  \frac{2}{10}  =  \frac{1}{2}  \\ 10x + 4 + 10x - 2 = 5 \\ 10x + 10x  =  - 4 + 2 + 5 \\ 20x = 3 \\  x =  \frac{3}{20}  \\ x = 0.15