Знайти два числа якщо їхня сума 63,а різниця 16


Ответы на вопрос

Отвечает Barbq-Junior Андрюха.

Ответ: x=39,5 ; y=23,5

\left \{ {{x + y = 63} \atop {x - y = 16}} \right.  +  \\ 2x = 79 \\ x = 39.5 \\  \\ x + y = 63 \\ 39.5 + y = 63 \\ y = 23.5

Отвечает Ивтушенко Мария-Ивановна.

не виходить! може вийти з чисел 63 і 19,то вийде 22.А з чисел 63 і 16 не входить