Срочно. Знайти два числа, якщо їхня сума дорівнює 3, а різниця потроєного більшого числа та

подвоєного меншого числа дорівнює 19

Ответы на вопрос

Отвечает Анакина Ульяна.

Пусть эти числа — х и у,

х > у.

Тогда:

x + y = 3 \\ 3x - 2y = 19 \\  \\ x = 3 - y \\ 3(3 - y) - 2y = 19 \\  \\ x = 3 - y \\ 9 - 5y = 19 \\  \\ x = 3 - y \\ y =  - 2 \\  \\ x = 5 \\ y =  - 2

Ответ: 5 и -2