Чи рiвносильнi рiвняння: 2 x -3= x+5 i 2(x -7)= = x -6?​


Ответы на вопрос

Отвечает Кузьменко Константин.

Ответ:

Так, данні рівняння є рівносильними

Объяснение:

2x - 3 = x + 5

2x - x = 5 + 3

x = 8

2(x - 7) = x - 6

2x - 14 = x - 6

2x - x = -6 + 14

x = 8

Рівняння мають однакові корені, а значить, ці рівняння рівносильні.