СРОЧНО ПОЖАЛУЙСТА ДАЮ 20 БАЛОВ!!!!!!!! Спростіть вираз (5 - х)(5 + х) + (6 + х)2 та знайдіть

його значення, якщо х = -5.​

Ответы на вопрос

Отвечает Denver Lesha.

Ответ:

1

Объяснение:

(5 - х)(5 + х) + (6 + х)² =

(5*5 + 5*х - х*5 - х*х) + (6*6 + 2*6*х + х*х) =

(25 + 5х - 5х - х²) + (36 + 12х + х²) =

(25 - х²) + (36 + 12х + х²) =

25 - х² + 36 + 12х + х² = 12х + 61

х = -5

12х + 61 = 12 * (-5) + 61 = -60 + 61 = 1