4х2+12х+9=0 при розв‘язуванні рівняння використовувати формули коренів квадратного рівняння та

формулу дискримінанту

Ответы на вопрос

Отвечает Михатулин Андрей.

Ответ:

-1,5=х

Объяснение:

4х²+12х+9=0

(2х+3)²=0

2х+3=0

2х=-3

х=-1,5