Геометричну прогресію задано формулою bn= 5 * 3n. Знайдіть четвертий її член.


Ответы на вопрос

Отвечает Кропотина Аня.

Ответ:

В решении.

Объяснение:

Геометричну прогресію задано формулою bn= 5 * 3ⁿ. Знайдіть четвертий її член.

bn= 5 * 3ⁿ;      b₄ = ?

b₄ = 5 * 3⁴

b₄ = 5 * 81

b₄ = 405.

Отвечает Кошерь Миша.
Відповідь: b4=5•3•4=60