Один з коренів рівняння x2+px-12=0 дорівнює 1,5. Знайдіть кофіцієнт p і другий корінь


Ответы на вопрос

Отвечает Ефимовская Екатерина.

Ответ:

Объяснение:

X²+px-12     x1=1,5

Vieta:

X1*x2=-12

1,5*x2=-12  | : 1,5

X2=-8    (второй корень

X1+x2=-p

1,5-8=-(-6,5)=6,5

уравнение принимает вид:x²+6,5x-12=0