Даю все что есть+ лайкну подпишусь и сделаю лучшый ответом!!!))))))))) розвязати системою

ривнянь!!!З пункту А в пункт Б вийшов пішохід. Через 3 год назу стріч йому виїхав велосипедист. Відстань між пунктами А і Б дорівнює 42 км. Відомо, що швидкість велосипедис та на 7 км/год бiльша за швидкість пішохода. Знайдіть швидкість велосипедиста і швидкість пішохода, якщо до зустрічі пішохід був у дорозі 5 годин.​

Ответы на вопрос

Отвечает Kozlova Milana.

Ответ:

v - скорость пешехода;

(v+10) - скорость велосипедиста.

Согласно условию составляем уравнение:

(5-3)v+5(v+10)=78

2v+5v+50=78

7v=78-50

v=28/7=4км/ч - скорость пешехода;

4+10=14км/ч - скорость велосипедиста.